ARTUR STEFANIAK

EKSPERT SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

CONSULTING

KONSULTACJE PUBLIC RELATIONS

Bez względu na to, czy wdrażasz nowy projekt i potrzebujesz "burzy mózgów" czy analizy komunikacyjnej dopasowanej do Twojej, już prosperującej działalności - polecam konsultacje.


To prosta i skuteczna metoda współpracy, podczas której wyznaczę wraz z Tobą kierunki działania, zwrócę uwagę na komunikacyjne zagrożenia, podsunę Ci wiele nowych, kreatywnych pomysłów i rozwiązań.

Zagospodaruję dla Ciebie obszary komunikacyjne tak, byś potrafił się w nich pewnie poruszać. Otrzymasz know-how, które efektywnie wykorzystasz w swoim biznesie.
Zasięgnij mojej porady!
Spotkajmy się w Warszawie lub online.

CENA KONSULTACJI (60 MIN.): 150 PLN NETTO

SZKOLENIA I OPIEKA MEDIALNA

Na znak powietrza

NAUCZĘ CIĘ KOMUNIKACJI MEDIALNEJ

W swojej 15-letniej pracy szkoleniowca wyznaję jedną zasadę: PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!

Jeśli myślisz, że oferowane przeze mnie szkolenie polegać będzie na prezentacji case'ów i parogodzinnym wykładzie, to JESTEŚ W BŁĘDZIE!

Do wszystkiego co robię zawodowo podchodzę aktywnie. Jako Twój szkoleniowiec czuję się w obowiązku nie tylko przekazać Ci kompendium teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim, w oparciu o warsztat praktyczny zaszczepić w Tobie umiejętności radzenia sobie w komunikacji z mediami. 

Moim celem jest to, byś w swoim przekazie był wiarygodny, umiał obronić swoje racje, był odporny na krytykę i tzw. hejt, umiał odróżnić fake-news'y od faktów rzeczywistych. Nauczę Cię kreowania swojego wizerunku i budowania własnej drabiny sukcesów medialnych. 

Nie, nie będę Cię uczył zachowań i formułek, które mogłyby podważyć Twoją wiarygodność i to, kim jesteś naprawdę. To nie moja szkoła. Wydobędę z Ciebie te wrodzone umiejętności, które posiadasz i na bazie których zbuduję z Tobą fundament Twojego przekazu medialnego. 

To proces rozłożony w czasie. Przez cały ten czas będę Cię prowadzić i towarzyszyć w tej drodze. 

Bądź gotowy, że rzucę Cię na... głęboką wodę! Spokojnie, w sposób kontrolowany, gdzie kołem ratunkowym będę ja!
Od Ciebie wymagam odrobiny odwagi, konsekwencji i chęci działania!
Nie będzie łatwo - BĘDZIE SKUTECZNIE! CENA SZKOLENIA I OPIEKI MEDIALNEJ USTALANA JEST INDYWIDUALNIE


 

CO JESZCZE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

copy10.png
strategie10.png
social10.png
inne10.png