ARTUR STEFANIAK

EKSPERT SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

SOCIAL MEDIA 

Zaplanowanie i wdrożenie skutecznej strategii w oparciu o social media wymaga odrobiny umiejętności, cierpliwości i czasu. 

Niegdyś, głównym wyznacznikiem działań piarowca była liczba wygenerowanych w mediach publikacji. Dziś, fundamentem dotarcia do potencjalnych grup docelowych są dane statystyczne wynikające z określonego zasięgu, liczby followersów i ich aktywności na profilach w mediach społecznościowych.

 

media-998990_640.jpg

CZY MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE SĄ DLA CIEBIE "CZARNĄ MAGIĄ"?

human-3175027_640.jpg
social-networking-2187996_640.jpg

CZY TWOJE PROFILE, NIE BUDUJĄ OCZEKIWANEJ PRZEZ CIEBIE SPOŁECZNOŚCI?

BRAKUJE CI CZASU NA ADMINISTROWANIE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH?


JEŚLI CHOĆBY NA JEDNO Z TYCH PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ "TAK", KTOŚ TAKI JAK JA, BĘDZIE CI BARDZO POMOCNY!
 

ZAKRES SPECJALIZACJI

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
V Logo

STRATEGICZNY DOBÓR MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

W gąszczu dziesiątek serwisów społecznościowych, zbuduję Twoją aktywność w tych, które pomogą Ci w dotarciu do Twoich odbiorców. Media społecznościowe są narzędziem. Właściwa ich selekcja jest pierwszym krokiem w realizacji strategicznych założeń komunikacyjnych.

V Logo

KOMPLEKSOWA OPIEKA I ADMINISTRACJA

Inspirujące i kreatywne posty, które chętnie są udostępniane pomogą Ci w budowaniu zasięgu. Wciągnijmy Twoich użytkowników w interakcję i dyskusje. Używajmy hashtagów i przesłań kluczowych. Twój profil to Twoja wirtualna wizytówka. Oferuję identyfikację merytoryczną, wizualną i contentową. 

V Logo

PŁASZCZYZNA B2B i B2C

Poprzez media społecznościowe, pomogę Ci nawiązać i zbudować relacje zarówno z klientem indywidualnym, jak i firmami. Celem Twoich profili jest łączenie podmiotów, które mają wpływ i przełożenie na Twój success story. 

V Logo

INFLUENCE MARKETING

Nawiążę współpracę z opiniotwórczymi influencerami i blogerami spójnymi z Twoją działalnością. Poprzez ich popularność i już zbudowany content, posiłkować się będziemy tym, by coś z tego tortu uszczknąć dla Ciebie ;-) Działam na szerokich obszarach. A może myślałeś o tym, by samemu spróbować sił jako vloger lub influencer?

V Logo

CUSTOMER SERVICE

Nie ma nic bardziej irytującego, jak nieprofesjonalna obsługa klienta i "automat", który odpowiada na zapytania klienta - każdemu wysyłając taką samą wiadomość. W mojej ocenie lepiej w ogóle wyłączyć tę funkcję, niż sprowadzać na siebie frustrację użytkowników. Jestem od tego, by obsługę klienta prowadzić tak, jak sam chciałbym być obsłużony szukając informacji, kontaktu do właściwej osoby czy pomocy w podjęciu decyzji. 

V Logo

KAMPANIE REKLAMOWE 

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, media społecznościowe bezustannie wprowadzają nowe narzędzia reklamowe. Reklama poszerza zasięg, wprowadza możliwość precyzyjnego targetowania, przy stosunkowo niskich nakładach finansowych. Poruszam się sprawnie w obszarach Facebook ADS, Instagram ADS i Google ADS. 

CO JESZCZE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

copy10.png
strategie10.png
szkolenia10.png
inne10.png