ARTUR STEFANIAK

EKSPERT SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

INNE USŁUGI

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym, w szerokim wachlarzu swoich usług, oferuję również kompleksowe wsparcie w dodatkowych obszarach, korzystając z pomocy sprawdzonych i solidnych podwykonawców.

Przejmując rolę koordynatora i managera działań, jestem dla Ciebie jedyną osobą do bezpośredniego kontaktu. Dzięki temu przepływ informacji i całej logistyki zredukowany zostaje do niezbędnego minimum.PROJEKTOWANIE STRON WWW I SKLEPÓW INTERNETOWYCH
GRAFIKA 
FOTOGRAFIA I SESJE ZDJĘCIOWE
FILMOWANIE I MONTAŻ FILMOWY
EVENTY I WYDARZENIA SPECJALNE

 

Tell customers more about you.

Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

PROJEKTOWANIE STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH  

Bez względu na to, czy potrzebujesz strony w oparciu o Wordpress czy WIX, a może mechanizm napisany specjalnie dla Ciebie, szybko i sprawnie sprostam Twoim wymaganiom! Doradzę, określę i przygotuję serię możliwości dostosowanych do Twojego budżetu. Akceptujesz? Więc... działamy! :)


 

1/2
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
V Logo

STRATEGICZNY DOBÓR MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

W gąszczu dziesiątek serwisów społecznościowych, zbuduję Twoją aktywność w tych, które pomogą Ci w dotarciu do Twoich odbiorców. Media społecznościowe są narzędziem. Właściwa ich selekcja jest pierwszym krokiem w realizacji strategicznych założeń komunikacyjnych.

V Logo

KOMPLEKSOWA OPIEKA I ADMINISTRACJA

Inspirujące i kreatywne posty, które chętnie są udostępniane pomogą Ci w budowaniu zasięgu. Wciągnijmy Twoich użytkowników w interakcję i dyskusje. Używajmy hashtagów i przesłań kluczowych. Twój profil to Twoja wirtualna wizytówka. Oferuję identyfikację merytoryczną, wizualną i contentową. 

V Logo

PŁASZCZYZNA B2B i B2C

Poprzez media społecznościowe, pomogę Ci nawiązać i zbudować relacje zarówno z klientem indywidualnym, jak i firmami. Celem Twoich profili jest łączenie podmiotów, które mają wpływ i przełożenie na Twój success story. 

V Logo

INFLUENCE MARKETING

Nawiążę współpracę z opiniotwórczymi influencerami i blogerami spójnymi z Twoją działalnością. Poprzez ich popularność i już zbudowany content, posiłkować się będziemy tym, by coś z tego tortu uszczknąć dla Ciebie ;-) Działam na szerokich obszarach. A może myślałeś o tym, by samemu spróbować sił jako vloger lub influencer?

V Logo

CUSTOMER SERVICE

Nie ma nic bardziej irytującego, jak nieprofesjonalna obsługa klienta i "automat", który odpowiada na zapytania klienta - każdemu wysyłając taką samą wiadomość. W mojej ocenie lepiej w ogóle wyłączyć tę funkcję, niż sprowadzać na siebie frustrację użytkowników. Jestem od tego, by obsługę klienta prowadzić tak, jak sam chciałbym być obsłużony szukając informacji, kontaktu do właściwej osoby czy pomocy w podjęciu decyzji. 

V Logo

KAMPANIE REKLAMOWE 

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, media społecznościowe bezustannie wprowadzają nowe narzędzia reklamowe. Reklama poszerza zasięg, wprowadza możliwość precyzyjnego targetowania, przy stosunkowo niskich nakładach finansowych. Poruszam się sprawnie w obszarach Facebook ADS, Instagram ADS i Google ADS.