ARTUR STEFANIAK

EKSPERT SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

INNE USŁUGI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, w szerokim wachlarzu swoich usług, oferuję również kompleksowe wsparcie w dodatkowych obszarach, korzystając z pomocy sprawdzonych i solidnych podwykonawców.

Przejmując rolę koordynatora i managera działań, jestem dla Ciebie jedyną osobą do bezpośredniego kontaktu. Dzięki temu przepływ informacji i całej logistyki zredukowany zostaje do niezbędnego minimum. 

Tell customers more about you.

Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

Strona internetowa na laptopie

PROJEKTOWANIE STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Bez względu na to, czy potrzebujesz strony w oparciu o Wordpress czy WIX, a może mechanizm napisany specjalnie dla Ciebie, szybko i sprawnie sprostam Twoim wymaganiom! Doradzę, określę i przygotuję serię możliwości dostosowanych do Twojego budżetu. Akceptujesz? Więc... działamy! :)

Projekt logo

GRAFIKA

Potrzebujesz logo? Plakatu? Materiałów graficznych przygotowanych do druku? Z moją pomocą także grafika 3D jest w zasięgu Twoich możliwości. Daj znać, a pomogę przygotować pełną identyfikację wizualną Twojej firmy, produktu lub marki. Będziesz zadowolony!

Profesjonalne studio fotograficzne

FOTOGRAFIA I SESJE ZDJĘCIOWE

Choć sam pasjonuję się fotografią, to bardzo często posiłkuję się sztabem specjalistów. Daj się zaprosić na profesjonalną sesję zdjęciową w studiu lub w plenerze. Sesja produktowa, pack-shoty? Tak dziś ważne w marketingu sprzedażowym.

Kamera na Żurawia

FILMOWANIE I MONTAŻ FILMOWY

Spot reklamowy? Vlog? Krótka forma video? Animacja? Przekonaj swojego klienta filmem lub ruchomym obrazem. Choć pracuję tylko z najlepszymi w tej dziedzinie, to możesz być pewny, że zadbam nie tylko o przyjazny kosztorys zlecenia, ale i o jakość, która pozycjonować Cię będzie na rynku.

Wydarzenie dla graczy

EVENTY I WYDARZENIA SPECJALNE

Zorganizowałem ponad 80 eventów, konferencji i briefingów prasowych, a także pokazów mody czy inauguracji wydarzeń specjalnych. Tu liczą się: kompetencja, podzielność uwagi, szybkość reakcji i umiejętność pracy pod presją czasu. Nieskromnie dodam, że czuję się w tym jak "ryba w wodzie".

CO JESZCZE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

copy10.png
strategie10.png
szkolenia10.png
social10.png